درباره ما

درباره ما

 

فروشگاه اینترنتی پست مارکت با هدف ایجاد خریدی آسان و لذت بخش ایجادشد.کاهش زمان خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب گسترده، قدرت مقایسه، امنیت بالا، دسترسی در هر مکان و زمان،قیمت مناسب از جمله مزیت های خرید اینترنتی از  پست مارکت است.  هزاران محصول متنوع از برندهای مختلف برای خرید در سایت  پست مارکت موجود است و روزانه محصولات جدید بسیاری نیز اضافه می گردد.

 پست مارکت با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران،  تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب از اولویت‏‌های پست مارکت محسوب می‌شود. پست مارکت با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در  تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. 

 

در جوامع شهری امروزی اکثر شهروندان تجربه خرید بخشی از مایحتاج روزانه خود از بازارهای روز را دارند. بازارهایی که نه تنها در کلان شهرها بلکه در شهرهای کوچک نیز مشتریان خاص خود را یافته و امروزه برخی از این بازارها شهرتی بیش از مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ شهر را دارند. در واقع بازارهای روز حلقه اتصال مستقیم تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان هستند که با تعدیل قیمت‌ها فرصت مناسبی را برای خرید مردم فراهم می‌آورند. مهمترین اصل در پست مارکت قیمت مناسب و کیفیت اجناس بوده که قیمت برخی از کالاها 15 تا 60 درصد از قیمت مصرف کننده محصول پایین تر می‌باشد.

 

 پست مارکتبا هدف ارتقاء سطح کیفی استاندارد زندگی همشهریان عزیز  به عنوان مجموعه ای متشکل از خرده فروشی و عمده ‌فروشی، پاسخ‌گویی موثر به نیازهای در حال تغییر مشتری است و ایجاد خریدی رضایت بخش را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

خدمات  پست مارکت:

فروشگاه اینترنتی پست مارکت خدمات زیر را همواره در مسیر پیشرفت و تکامل خود در نظر دارد :

1- نگرش مشتری‌مداری حاکم بر کل فعالیت های فروشگاه در جهت افزایش خشنودی مشتریان

2- بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین

3- خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت

4- دسترسی آسان به اطلاعات کامل و تخصصی روز دنیا بصورت رایگان، حتی بدون الزام به خرید

5- امکان مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات

6- امکان مقایسه گونه‌های مشابه یک محصول در یک مکان

7-ارتباط مستقیم با تامین کنندگان اصلی کالا و استفاده از شیوه های نوین مدیریت انبار

8- تضمین کیفیت و اصالت کالا

9- استفاده از سیستم پیشرفته امتیاز دهی کالاها و اعمال تخفیفات ویژه

10- افزایش دانش فنی مشتریان قبل از خرید

11- گسترش بازار با ایجاد و حفظ مشتریان وفادار

12- ارزیابی مستمر تامین کنندگان محصولات برای حصول اطمینان از کارآمدی آنها

13- استراتژی پشتیبانی سایت برای حفظ و ارتقاء رضایت مشتری

14- ترجیح سود کم پایدار به سود بالا و گذرا

15- رضایت الهی که امریست قلبی و باطنی از طریق حفظ مرزها و محدوده های شرعی و دینی

16- حذف محدودیت زمان و مکان در خرید 

توسعه اینترنت روش‌های خرید و فروش را برای ما به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
googlefacebooktwiteryoutelegram